<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
Bear Magazine ilk sayısı ile yayında. İlk sayısı olması nedeni ile ücretsiz olan derginin sipariş sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Sadece kargo bedeli ile edinebileceginiz dergi ilk sayısında geniş bir şekilde ayı alt kültürüne deginilmiş içerik ile okunmaya hazır iken bir çok modelin katılımı ile de göz zevkini hitap etmekte.

1984 - 2000 yılları arasında düzenli olarak basılmış olan dergi bu özelliği ile aslında yeni sayılmaz. Richard Bulger'ın 24 yıl önce yapmış olduğu bu çalışmalar ile ayı alt kültürüne katkısınında burada altını çizmek doğru olacaktır sanırım. Richard daha sonraki çalışmalarını ise Brush Creek Media adı altında yürütmüştür. Brush Creek Media hatırlarsanız yılbaşı arifesinde haberini yapmış olduğumuz Muscle + Fur temalı butch bear takvimininde çıkartılmış olduğu firma. Ancak sanırım Brush Creek Media çıkartmış olduğu pornolar ile daha tanınır durumda. Özellikle kapakta görmüş olmam nedeni ile ayı kültürüne kazandırılmış olan Jack Radcliffe ayı sembolü olarak yıllarca bayrağını devretmemişte olsa biraz kenara mı çekilse düşüncesini getirtti bana.

Neyse efenim, kalınan yoldan devam dilekleri ile ayı alemine hayırlı olsun. Güzel Türkiyemde nasıl ediniriz şüpheli ama pdf hoş olabilir aslında :)

http://www.bearomnimedia.com
http://www.bear-magazine.com
http://www.butchbear.com

Etiketler: , , , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...