<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
2008 yaklaşıyor. Oysa ki hala 2007'ye yeni girmişiz gibi bir hava geçerli iken. Her gelen yılın giden yıldan iyi olması dilekleriyle beraber evlerde de başlıyor yeni yıl hazırlıkları. Ancak sadece evler olmuyor bu koşuşturmacaya dahil olanlar, yeni yıla uygun elbiseler ajandalar takvimler derken herkes bir yerinden dahil oluryor bu koşuşturmacaya. Butch Bear bu koşuşturmacaya erken dahil olanlardan. 2005 te başlatmış oldukları takvim uygulamasına bu sende devam ediyorlar. Ana temanın kas ve kıl olduğu 2008 Butch Bear takvimi online olarak satışa başlamış durumda. Buradan hangi aya hangi ayının pardon :) modelin düştügünü öğrenebileceğiniz gibi buradan da online sipariş verebilirsiniz..

Not : 15,95 $ olarak satışa sunulmuş olan takvim 22cmx28cm boyutlarındadır.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...