<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
PIBear - Uzun süre devam etmiş oldugu çeşitli gazetelerdeki karikatür ve benzeri çalışmalarından sonra bear art kapsamında çalışmaları hayatına sokmuş olan birisi PIBear. Çogunlukla politik konularda yer verdigi geçmiş çalışmalarından yola çıkarak kendine vermiş oldugu "Politically Incorrect Bear" sıfatlandırması ile şuanki nicki ortaya çıkmış. Malesef herhangi bir sitesi olmadıgı için çalışmalarını yayınladıgı herhangi bir yer yok. Ancak arkadaşlarının begenisi ve istekleri dogrultusunda birkaç çalışması internette mevcut.

Bugün bu çalışmalara göz atma şansım oldu ve cidden eglendim diyebilirim. Hoş "-lar" olarak denilen sayı 6 ancak yine de paylaşmak istedim bu bear art kapsamındaki çalışmaları.


PIBear'ın diger 5 çalışmasına ise 1 - 2 -3 - 4 -5 sayılarına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Etiketler: , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...