<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
İçimdeki Ayı - Backstreet BearsBackstreet Bears egerki 5 beybifeys getir grup kur dönemlerini hatırlıyor iseniz size kesinlikle bir grubu çagrıştıracaktır :) Ve ardından videolarını izlediginizde yanılmadıgınızı farkedeceksiniz. Neyse, konumuza gelelim. Bundan uzun uzun zaman önce (ki taaa 2001 yılında) California da düzenlenmiş olan bir ayı etkinliginde sahne almış bir grup Backstreet Bears, daha dogrusu grup olup olmadıklarından bile emin degilim çünkü bu performans dışında ki gösterilerinin (varsa) varlıgından bihaberim. Ancak 6 husky kişiyi göz önünde bulunduracak olursan an itibariyle bir gruplar.
Yapmış oldukları performas ile eglenceli dakikalar yaşatan grubun özelliklede şarkılar üzerindeki küçük düzenlemeleri fazlasıyla hoş durmuş gibi. Kayıt ednixon kullanıcı adı ile gerek youtube da gerekce birçok ayı sistesinde yer alan bir kullanıcı atarfından yapılmış. Çekim kalitesi malesef düşük ancak performansları tüm bunları kapatmaya yetip artıyor.

Grup elemanları Bob "BobALoo" Koenig (en fazla tanınan bear komedyen) , Shea Scullin (a bear's story - Chris), Dean Ricca ( a bears's story - John), Kevin Bowe ( a bear's story - Robert), Wayne Chiu, Dave Cobb.

Grubun seslendirmiş oldugu şarkılara buradan erişebileceginiz gibi alt kısımda yer alan youtube videolarına isterseniz direkt olarak youtube üzerinden de şuraya tıklayarak erişebilirsiniz.


Etiketler: , , , , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...