<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$

Bear Buddies site üzerinden seçmiş oldugunuz poza uygun olarak çektirdiginiz resminize hafif photoshop ekleyerek eglenceli sahneler çıkartan bir site. Buradan pozlarına ulaşabileceginiz sitede pozlar "silver bears" "brown bears" "angels & devils " "pigs" "birthday greetings" ve güncel olarakta "bear buddy chrismast carsa" olmak üzere 6 bölüe ayrılmış. Özellikle silver bears baya haylaza benziyor :) ama pig kısmını da esgeçmemek lazım.

Açık olmak gerekir ise resimlerin bir kaç tanesi hariç başarılı olduklarını söyleyemem + yapmış olduklarına karşılık talep edilen fiyatın 25 - 30 dolar arasında geziniyor olması ise şaka gibi bir şey. Açıp photoshop ta daha iyisini yaparım dediginizi duyar gibiyim, evet size hak veriyorum. Ama ayılara yönelik bir hizmet veren siteyide tanıtmak lazım. Kimbilir belki ileride daha yaratıcı fikirler ile hepimizin aklını çelmeyi başarırlar... Örnek çalışmalar;


Etiketler: , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...