<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
The Ps Growler - Terry Richards'ın derginin önsözünde de belirtmiş oldugu gibi uzun zamandır aklında olan ve artık vakti geldi deyip çıkartılmış olan bir ayı dergisi. Şuan için küçük bir kadro ve sınırlı olanaklarla hazırlanmış olan bu dergiye bir göz atın derim bence.

Çogunlukla clup ve etkinliklerin temelini oluşturdugu içerik kısmında Becoming Blizzard ten destek te görüyoruz.


Dileriz her yeni sayıda daha iyiyi yapmayı başarırlar. Derginin anasayfa'sına buradan ulaşabilirsiniz.

Küçük uyarı : Eger firefox kullanıcısı iseniz (ie de durum nedir bilmiyorum) sayfa degiştirmek için derginin sag alt köşesine her tıkladıgınızda açılacak olan aynı reklam canınızı sıkabilir, o nedenle bu işlemi safayı normal sayfa çevirir gibi imleciniz ile köşesinden tutup diger köşeye sürüklemeniz tavsiye edilir.

Etiketler: , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...