<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
Minoru her ne kadar ismini okudugunuz da japon oldugundan emin olsanız bile buaradan ulaşabileceginiz sitesine baktıgınızda şüpheye düşeceginiz bir bear art sanatçısı. Japonyanın Shimonosek şehrinde başlıyan hayat sürecinde öncelikli olarak japon moda endüstrisinde kendine bir yer oluşturmuş olsa da içindeki çizim aşkı ile Los Angeles'a taşınmış ve burada çizimin bir çok dalı üzerinden egitim almış. Çizimlerinde kesinlikle Tom of Finland sitilini gördügümüz sanatçının sitesini gezerken Tom of Finland derneginden oldugunu farketmemiz pek fazla sürmüyor :) Şuan için çalışmalarına California da devam eden Minoru nun çizimlerini sitesi üzerinden görebileceginiz gibi resimlerin kodlarını mail aracılıgı ile Minoru ya ileterek satın alma şansınız da mümkün.

Çalışmalarında çogunlukla tanıdık ayı simalarına yer veren Minoru nun örnek çalışmalarına

örnek olarak verilebilir. Diger çalışmalarına sitesi üzerinden erişebilirsiniz.

Etiketler: , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...