<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
Bu yazı önceden blogta yer vermiş oldugumuz Cinsel Fetişizm özel dosyası devamı niteligindedir;

Ayaklar ve ayak parmaklarının boyu, topuklar ve tabanı,uzun tırnak, temizliği veya kirliliği, ayakkabılı ve çoraplı giyinik durumu veya kokusundan cinsel çekilim duyulması. Ayakseverler özellikle ayaklarını öpmekten, yalamaktan, okşamaktan ve koklamaktan zevk alırlar.

Ayak fetişizminin erkekler arasındaki en yaygın fetişizm türü olduğu bildirilmiştir.

Fetişizm, bir objeye olan aşırı bağlılık olarak tanımlanabilir, kimi zaman bu obje bir çorap olur kimi zaman ise ayak... Fetişizm denince ilk akla gelen ayak, çorap ve ayakkabıdır, ancak çok fazla türleri olan fetişizm; göbek, kulak, el, üniforma gibi objelerle liste uzayıp gider... Yapılan bir araştırmaya göre erkeklerin % 1,14 ünün ayak fetişisti olduğu belirtilmiş... Bu araştırma çok objektif olmamakla birlikte daha ciddi bir araştırma yapılana kadar referans gösterilebilecek bir veri. Araştırma şu şekilde yapılıyor; yahoo grupların ayak fetişizmiyle ilgili olanlarının diğer gruplara oranlayarak bu sonuç elde ediliyor.

Kaynak : Wikipedia (üzerinde küçük oynamalar ile)

Diger bir yandan yakın zamanda ayı ve ayak kelimelerini bir araya getirmeyi planlayan, ayılara özel bir site arıyor iseniz buraya bir göz atabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...