<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
İçimdeki Ayı - 2008 Yılbaşı Çekilişi10 Aralık 2007 günü başlatmış oldugum İçimdeki Ayı ile 2008 yılbaşı çekilişi sonuçları az önce itibari ile belli oldu. (Açıklanma tarihi olan 27 Ocak yerine 25 Ocak gibi küçük degişiklik yapıldı) Aslına bakılırsa herhangi bir mercinin hesaplayıpta bir zarf içerisinde saat 00:00 olmadan açılması yasaktır tarzı bir seçim degildi ama kendi adıma güzel bir çekiliş oldu.

Sonuçları (1 yedekle beraber -lar oluyorlar) açıklamadan önce biraz gerilim niyetine çenemi düşürmek istiyorum. Blog istatikleri üzerine uzun zamandır yazmak istiyorum açıkcası ama garip bir şekilde hep ya nete giremedigim yada şehir dışında oldugum zamanlara yuvarlak rakamlar düştügü için bir türlü yazamadım. O nedenle tüm sayısal verileri blogun 1. yılına saklıyorum.

Diger bir yandan şuan için degerlendirmek istedigim çekilişle beraber sormuş oldugum kişilerin özel yaşamları ile birebir ilgili olmayan sorular. Öncelikle blogu okuyucularının yaş ortalaması. Eger yanlış hesaplamadı isem (saat 04:56) 27,571.

Blogta eksikligini gördügünüz kısım şeklinde sormuş oldugum soruya katılımcıların %30 luk bir kısmının okunmadaki zorlugu belirtmiş olmaları konu açısından (birkaç daha kişisel yazı istegi dışında) en azından şuan sorun olmadıgı için bir yandan mutlu edici iken diger bir yandan çok şey eksikmiş gibi hissediyorum. Şimdilik okunma sorunu için yapabilecegim tek şey tasarımı degiştirmek, bu konuda tek tük çalışmalarım devam ediyor. Umarım yakın zamanda "İçimdeki Ayı v2" ile yayın hayatına devam edebilirim. Ne olduklarını bilmedigim ve eksik oldugunu düşündügüm şeyler içinse blog okuyucularının yorumlarını beklemekteyim. Bu noktada yorum yazmak için üye olmanız gerekmedigini, sadece bir rumuz ile de yorum ekliyebileceginizi belirtmek isterim.

Bir diger soru olan ayı sınıflandırmasına ise %90 gibi ezici bir üstünlükle herhangi bir sınıflamanın olmasının gerek olmadıgı söylenmiş olsada kalan %10 luk kısımdan biri olarak bu konuyu başlı başına bir yazı olarak ilerki zamana bırakıyorum.

Ve sanırım beklenen an burası oluyor....

Çekiliş pek yaratıcı degildi :) bu nedenle ne kadar inanırsınız bilmiyorum ama suçları ispatlanana kadar kerkes masumdur teorisinden yola çıkarak bana inanmanızı diliyorum. Sonraki çekilişlerde umarım daha inandırıcı yollar bulabiliriz...

Küçük kagıtlara yazılmış rumuzlar ile 5 DVD lik film ödülünü kazanmış olan şanslı arkadaşımız çekilişe "obezcinnet" rumuzuyla katılmış olan arkadaşımız. Mail ile de bilgilendirmenin yapılacagı andan itibaren (yani bugün) 10 gün içerisinde gerekli bilgileri ve seçmiş oldukları filmleri (FİLM LİSTESİ) icimdeki_ayi@yahoo.com mail adresine göndermeniz gerekmektedir. Aksi durumda hediye hakkı yedek olmaya hak kazanmış olan "Aşil" rumuzlu arkadaşımıza devredilecektir.

İletişim bilgilerinizi dogru olarak yazmanız hediyenin elinize ulaşması açısından önemlidir ancak güven açısından herhangi bir soru işaretiniz var ise çekiliş duyurusunda belirtmiş oldugum alternatif yollardan size uygun olanı kullanabilirsiniz...

Katılımlarından dolayı tüm arkadaşlara teşekkürler. Katılımlar gösteriyor ki ilerleyen zamanda tekrar benzeri çalışmalar yapmamız lazım :)

Etiketler: , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...