<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
Yaşamın çoğu zaman zor olduğunu düşünürüz. Hatta öyle bunaltıcı zamanlarla karşı karşıya kalırız ki artık bitsin deriz belki de içimizden. Ama can tatlıdır ve "senin için canımı veririm" sözünü bile dede korkut masallarında yalanlarken çıkamayız ki can aramaya biçare deli dumrul gibi.

Sağlığımızı ne kadar düşünüyoruz? Yoksa sadece 1 aralıklı hatırlatıyor bazı şeyleri sembolikte olsa bize? Et pazarı deyip deyip kustuğumuz ortamlar da yanımıza yanaşmış olanın zevkiyle ne kadar kaybediyoruz kendimizi? Ne kadar dur demesini biliyoruz? Günümüzü gün edip yaşamanın doğruluğunda ilerlerken ne kadar yarına değer veriyoruz?

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki en fazla %25 lik bir dilime sahip olabiliyoruz böylesi hassas konularda. Ama içten içe bareback çılgınlığını da yaşamak için can atıyoruz.

Bareback seks? Ne demek ki?
Ata eğersiz binmek anlamında da kullanılan bu terim herhangi bir korunma önlemi olmaksızın girilen cinsel ilişkiler içinde kullanılmaktadır. Özellikle de anal seks.

Güvenli midir?
Tabi ki de güvenlidir ancak sadece pornolarda izliyorsanız. Hayır ben kendim denesem diye aklınızdan geçiriyorsanız, uzun süreli güvenilir bir ilişki içinde değilseniz aklınızdan geçenleri unutun gitsin. Aids günümüzde hala yayılmakta, buna karşın bilim de ilaçlar ve diğer alternatif yollarla bazı çözümler bulma aşamasında olsa da güveni elden bırakmayıp hayatınızı risk'e atmamanız kendiniz için yapacağınız en iyi hamle olacaktır.

Partnerimle denemeli miyim?
Eger ki her iki tarafta gerekli testleri yaptırmış ve temiz çıkmışsa bareback konusunda hiçbir şüpheniz olmadan dilediğinizce hareket edebilirsiniz. Ancak burada önemli bir nokta daha vardır ki partnerinizin sadece sizinle ilişkisi olduğundan emin olmalısınız.

Partnerim yok ama bu deneyimi yaşamak istiyorum?
Ölüme hazırım veya risk'e edecek önemli bir şeyim yok zaten demekle aynı şey olsa gerek aklınızdan geçen. Evet böylesi bir deneyimi yaşamak istiyorsunuz ama YAŞAMAK istemiyor musunuz? Yinede inatla bu deneyimi yaşamak isteyenlerdenseniz korkarım tek çözüm seks aletleri ile yapmanız olacaktır, zira tek gecelik ilişki faslında karşınıza çıkacak olan kişi büyük ihtimalle elinde temiz raporuyla dolaşmıyordur.

Bakmakta yarar var : Cinsel yolla bulaşan hastalıklar

Etiketler: , , , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...