<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
THE AVERAGE MALE

"Opening your eyes to the wonderfull men araound you"
sloganı ile yola çıkmış olan "the average male" dergisi üçüncü sayısını çıkartmış. ilk sayısından sevgili larrybob aracılıgı ile haberdar oldugum bu dergiye pek bir önem de vermemiştim açıkcası. Site tasarımları kötü, fontlar havalarda uçuşuyor oldugundan dergi içeriginin de böylesi bir vasatlıkta olabilecegini düşündüm. Hoş tamamen göze hitap etme amaçlı olan bir dergide resimlere degil de yazılara neden dikkat ediyorum bilmiyorum ama bir şekilde itici gelmişti. Larrybob un üçüncü sayının çıkışı ile yine haberdar etmesi üzerine birşeyler karalamak istedim.

Dergi ücretlerini paypal aracılıgı ile ödeyebiliyorsunuz. Tekli satışları 10,99$ olan dergiye yıllık abone olma durumunda ise 25$lık bir indirim kazanmış oluyorsunuz.

Sitede yer alan become a model linkinden modellik başvurusuda yapabiliyorsunuz ama özellikle istedikleri sizi canlı kanlı bir şekilde görmek. isterseniz dergi üzerine reklamlarınızıda verebiliyorusunuz. Bunun için contact us kısmından ulaşmanız yeterli. Ancak şunuda söylemeden edemeyecegim ama en küçük boyutlu reklamın 50$ olarak belirlendigi dergide arka kapağı tamamen ele geçirmek için 420$ gibi bir ücret vermeniz gerekli. (5$ bile vermem açıkcası)

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...