<$

Flickr Seçmeleri

 • Matteo 06
 • Sleep
 • Darkroom & Backroom

 • Roger
 • E. E.
 • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$


Yaklaşık bir yıla yakın zamandır kullanmış oldugum siyah temadan gerek almış oldugum "yazılar iyi okunamıyor" şeklindeki mailler gerekse artık bir degişim sürecine girilmesi gerektigini düşünmüş oldugumdan v2.0 (versiyon 2) ye geçmiş durumdayız. Umarım seçmiş oldugum bu renk kartelasında hata yapmamışımdır ve bu okunabilirliği önceki tasarıma göre arttırmayı başarmışızdır... Eksik kısımlar çok, ancak sabırsızlıgımdan olsa gerek bu şekilde yayına girip kalan kısımları zaman içerisinde düzenlerken sizlerden gelecek olan yorumlarlada beraber "içimdeki ayı"ya son şekli veririrz diye düşünüyorum.

Yenilikler;
 • "Flickr Seçmeleri" (sağ üst köşe) : Bu kısımda begenmiş oldugum resimlere yer vermeyi düşünüyorum. Resimlere tıklandıgında orjinal boyutta yeni bir sayfa açılacak ama şuan için sadece 1. sıra 3. fotografta link var. Digerleri tasarım aşamasında örnek olarak konuldugundan linkleme yapılmamıştı, şimdi ise tam adreslerini hatırlamadıgımdan linksiz durumdalar.
 • "Maille Bildirim" (sol menü üst kısım) : Feedburner'ın saglamış oldugu bu sistem ile artık blogta yayınlanmış olan yazıları yazılır yazılmaz mailinizde bulabilirsiniz. Yapmanız gerekenler "Mail bildiri ne demek?" linkine tıklandıgında görünecektir.
 • "Kategoriler" (sag menü üst kısım) : Blogspot'un etiket mantıgından yola çıkarak böylesi bir kategorileme yoluna gittim. Şuanki kategoriler ilk etapda akla gelenler olmuş olup zamanla daha oturaklı bir şekil alacaktır. Şuan için tıklandıgında bir kaçı sağlam şekilde çalışmaktadır.
 • "Alt Kısım" : Aslında burda tam olarak ne olucak şuan için bende bilmiyorum, kimdir nedir yazısını ilerleyen zamanda koyacagım ancak ekstradan neler gelebilir bilmiyorum.
Eksiklikler;
 • Firefox kullanıcılarında oluşmuyor olsada geçmiş yazılarda yer vermiş oldugum 500 piksel genişligindeki resimlerin oldugu sayfalarda sag menü otomatik olarak internet explorer (ie6) aşagıya kaymaktadır. Zaman zaman düzenlemeler ile halledilecektir.
 • Beyni şuan için durdugundan (saat sabah 06.34 / artık yatsam iyi olacak) bu noktada sizlerden gelecek olanlara göre eksiklikleri belirleyip giderme yolunu düşünüyorum. Bu nedenle yorumlarınızın önemli oldugunu bildirmek isterim...

Etiketler: , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...