<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$


Aslında beargi okuycularının bildigi bir etkinlik istanbul ayı haftasonu (istanbul bear weekend) ama yinede gözden karışmış olanlar veya beargi okuyucusu olmayanlar için bildirmek iyi olacaktır.

Etkinlik bundan öncede Bear80's Night (28 Aralık) gibi birçok buluşmaya imza atmış olan Türkiye Ayılarına ait. Henüz 16/18 Mayıs 2008 tarihi dışında herhangi bir detayı bildirilmeyen istanbul ayı haftasonu etkinligi beargi'nin şubat sayısıda yer alacakmış. Şimdiden hazırlıklara başlasak iyi olur sanırım. Şüphesiz Lazy Bear Weekend tarzı bir etkinlik beklemek yanlış olur Türkiye Ayılarından ama oluşumlar ilerisi için karanlıktan ziyade olumlu şeyleri öngörmeye neden oluyor... Buyrun Lazy Bear Weekend;

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...