<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
ayı resim bear wallpaper picture

Her ne kadar bir simge olarak kullanılmış olsa da (tamam benzerlik fazla) sanırım kendini ayı alt kültüründen hisseden tüm eşcinsellerin (ayrımcılık olmasın herkes sever ama konumuz malum) ayılara karşı bir ilgisi vardır. İçimdeki Ayı'nın düzenli ziyaretçilerinden iseniz şundan eminim ki evinizin bir yerinde en azında bir ayı biblosu, oyuncağı veya başa bir şeyi vardır. Hatta şundan da eminim ki içimizde benim gibi anahtarlığından, kalem kutusuna kadar bir çok şeyde ayı olmasına rağmen ayılardan oluşmuş oyuncak koleksiyonu olanlar vardır :D Çok mu abarttım?

Geçenlerde (2 hafta önce kadar sanırım) bir rus sitesinde 1600x1200 çözünürlükte küçük ama ciddi anlamda güzel yüksek kalitede ayı fotoğrafları buldum. Özellikle duvar kağıdı (wallpaper) olmaya ideal bu resimlerde 10 tanesini .rar layıp (3,57 MB) rapidshare e gönderdim. Yukarıda 6 tanesinin ön izlemesini görebildiğiniz bu resimlere buradan (3,57 MB) ulaşabilirsiniz...


Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...