<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$angutfont>

<$

eskidenaskvardi


Acılardan korkmak boşuna;ağlamaktan utanmakta.Hem güçlü olmak adına gözyaşlarına set kurmak bize yakışmaz.Biz ki,umutsuz sevdaların peşinden sonsuza dek uçmayı göze almış sevda kuşlarıydık.Hızlı uçar,çabuk yorulur ama yeniden havalanırdık maviye-kırmızıya-karaya.. Herşeyi ve herkesi geride bırakırdık çoğu zaman;ama unutmadık tarihleri,mekanları,insanları.Ve ne zaman susadıysak,ateşli sevda pınarlarından içmek için yüreğimizin tüm bentlerini kaldırırdık.Kimi pınarlarda küçük çırpınışlar kimilerinde de kana bulanmış bir tek tüy bıraktık, anımsanmak yahut da unutmamak için onları;ki her çırpınışımızda,kanayan tüylerin acısıyla daha bir hızlı uçar,daha da yakınlaşırdık ömrümüzün son sevda pınarına..

Etiketler: , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...