<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
home again back hamster

Döndüm, tahminimce mayıs başı gibi yine bir yolculuğum olacak ve bu seferki 1-1,5 ay kadar sürecek ama şimdilik döndüm. Google amcanı özelliklerinide dışarıda kullanamadıgım içinde blogu fazlasıyla ihmal edeceğimi düşündüm ama neyseki tam o sırada kentineskicisi yardım elini uzattı da içim rahat bir şekilde yola koyuldum.

Çantamda o kadar çok hediye yok, ama bolca proje var diyebilirim. Önceki çogu proje gibi olmaması için şuan bahsetmesem iyi olacak. bir kaçı için görüşmeler dahi bile yaptım, yaz veya yaz sonu gibi teker teker ortaya çıkarlar gibi. Ha çıkınca ne olur bilemem, sadece başım göge erer o kadar. Çoğul gerçekleştirilecek projelerde ise hepberaber kutlama yaparız umarım.

Bavullarımı boşaltır boşaltmaz, ayı alemine bu gece itibari ile dalmayı düşünüyorum.

(Not: Bu tasarım sırasında birden fazla yazar olabileceği aklıma gelmediği için yazan kişinin adını eklemiyordum yazılara. Artık yalnız olmadığıma göre yazının başlıgının altına hemen tarihinin bitişine otomatik olarak yazıyı gönderenin ismi iliştirilmekte.)

Etiketler: , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...