<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$angutfont>

<$
eskidenaskvardi

Bazen bu kadar yenilikçi olmak şart mı diye soruyorum kendime..Eskiden olsa kabul ama sanırım artık yoruldum.Birşeyleri iyice eskitmek istiyorum.Tıpkı, insanın sevdiği bir kot pantolonunu dizleri parçalanıncaya kadar giymesi gibi;olmuyor.Fiziki değişimler engel çıkarıyor (ya kilo alıp içine sığmıyorsunuz yada bir deri bir kemik kaldığınızda üzerinizinde çuval gibi duruyor..)Tıpkı bu şehri,bu evi eskitemediğim gibi..Bazen biraz bol geliyor,sokaklarında kayboluyorum kentin;bazen daracık bir kazak gibi boğazımı sıkıyor nefes alamıyorum içinde evin..Oysa içimdeki ses hep o "susma,konuş,haykır !"diyen eski ses..İlk konuşmaya başladığımda çok titremişti dizlerim ve sesim ".. ben burada toplanmış olan tüm gay ve lezbiyenler adına diyorum ki .."diye başlamıştım kürsüdeki konuşmama.Salondaki sendikacılar,STK yöneticileri, bürokratlar,emniyet mensupları ve diğer konuklar (gay ve lezbiyenler hariç tabii) çok şaşırmışlardı..Aslında ben de şaşkındım..Nasıl olmuştuda bu kürsüye çıkıp bu konuşmayı yapmayı kabul etmiştim..Çünkü o güne kadar ne iş çevrem ne de ailem farklı bir cinsel kimliğim olacağını hiç düşünmemişlerdi ama artık düşünüyorlar "oğlum kaç yaşına geldin,niye evlenmiyorsun?Bir problemin mi var,doktora gidelim.."diyorlar.

Demek içimdeki ses o kadar güçlü ve kararlıydı.Demek ben de içimdeki sese o kadar çok güveniyordum.Yıl 1994 olmalıydı..O konuşmayı yaptıktan sonra içimdeki sesi - biraz volümünü kısmış olsam dahi- hiç susturmadım/susturamadım.Hayatta bir tek bunu beceremedim.

Şimdi İçimdeki Ayı yüzünden İçimdeki Ses'in volümünü yeniden, sonuna kadar açtım..Belki komşular biraz rahatsız olacak ama (demeye kalmadan kapı çaldı..sanırım alttaki komşu geldi)..."geldim,geldim!!patlama geldiiimm!!

Etiketler: , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...