<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
diyet son hayır no diet day

Evet bir bu eksikti ama oldu, ne zaman oldu hatta :) Bugün reader'ıma takılan bir bildiri ile günün anlam ve öneminden haberdar oldum. Bugün sıradan bir 6 mayıs değil, bugün 6 mayıs uluslararası diyete hayır günü. Peki hayırlı bir gün mü? Hım... sevimli bir gün oldugu kesin ama hayırlı olup olmadğı kısmında kararsızım.

Evet şu aralar zaten pek fazla olmayan kilolarımı veriyorda olsam kilo vermekten yana olan biri değilim. Bu kıstasta tek mantıklı dayanağım sağlık olmakta, eğer sağlığınız "artık yeter" demeye başladı ise kilo vermek tek mantıklı gerekçedir bana göre. Neyse efenim, diyete hayır günümüz kutlu olsun.

Konu hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Kiloluyum ve Mutluyum diyenler için diyet kelimesinin sözlükten çıkartılması gerektiğinin altını çizen sitede konu ile ilgili birçok video, yazı ve kitap'a ulaşılabilmekte. Özellikle sloganlar sayfasında yazılanlar şu aralar aklımda olan baskı t-shirt için bolca fikir vermiş durumda. Diğer bir yandan neden diyete son vermelisiniz sayfası da es geçilmemesi gereken bir sayfa niteliğinde.

Evet, bugün tüm diyet programını kenara atıyoruz ve dilediğimizce yemek yiyoruz...

bear gay eat diet

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...