<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
bearwww

Ayı partner siteleri ile az çok haşır neşirliğiniz var ise bearwww ile bir şekilde tanışıklığınızda vardır sanırım. Bu akşam üstü kendilerinin de bug me not'a düştüğünü görmüş olmam nedeni ile bu yazıyı yazma ihtiyacı duydum.

Kendi profilinizi açıp, kendi bilgileriniz ile sitede bulunmak her ne kadar doğru olan olsada "bi bakıp çıkıcam" veya "üyelikle hiç ugraşamam" gibi düşünleriniz var ise bug me not size büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Öncelikle bug me not'tan bahsetmek yerinde olacaktır sanırım. Her geçen gün onlarca yeni sitenin açılması ise kullanıcı adı ve şifre konusunda delirmek üzere olan kullanıcıların imdadına yetişen bir servis bug me not. Kişiler üyesi oldukları sitelere ait kullanıcı adı ve şifresini bug me not'a bildiriyor ve diger kullanıcıları büyük bir dertten kurtarıyor şeklinde kısaca özetleyebiliriz sistemi.

Bearwww içinde geçerli kullanıcı ad ve şifrelerine buradan ulaşabilirsiniz. Örneğin;

bearwww

şeklinde de görüldüğü üzere mevcut "die" kullanıcı adı ile giriş yapılabiliniyor. Tabi arada giriş yapıp şifre degiştiren kişiler fazlaca olduğu için paylaşımın değerini unutmayınız diyorum.

http://www.bearwww.com/

Etiketler: , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...