<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
Yılan hikayesini geçen bağımsız server'a geçiş durumları hala bir kenarda öylece duruyorda olsa "Eşcinsel Temalı Filmler" linkindeki bloga bir çözüm bulmak lazımdı. Zira açılmasının üzerinden aylar geçmiş olmasına rağmen google tarafından hiçbir sayfası indexlenmemiş bir blogun pek yaşayabileceğini düşünmeyen biriyim. O nedenledir ki olurda bir gün kendi server'ıma geçersem daha iyi olacak desem de şimdiklik yeni bir blog açma kararı aldım.

Dün sabaha karşı bir kısmını bitirip bugünde birkaç ekleme ile en azından yayına hazır oldugunu düşündügüm Gay Themed Movies blogu açılmıştır.

Google tarafından indexlenmeyişimizden gerek ben gerekse ara ara yinede eklemeler yapıyorda olsa sevgili leandros'un hevesi kaçmıştı. Yeni blog ve google tarafından ilk günde indexlenmiş olmanın mutluluğu ile bu ruh halimizden sıyrılmayı düşünüyoruz.

İçerik olarak önceki blog ile aynı olaca olan gay themed movies blogunda ilk planda olan sadelik. Google reklamları ile bu durumdan biraz çıkışmış olsada görselliğin çok bozulmadıgını düşünüyorum. Reklam hesabının başına herhangi bir sorun gelmemesi için bu sefer direkt linkler yerine .txt belgesine konmuş linkleri tercih ettim. İndirme konusunda herhangi bir problem olmayacagını düşünüyorda olsak, sitede kısa bir "nasıl indirilir" kısmı mevcut.

Resimde görülen numaralara göre kısa bir değerlendirme yapacak olursak;

1-) "Navigasyon Kısmı" bu kısım kullanıcıların en çok ihtiyaçlarını olabilecekleri linkleri barındıran kısımdır. ilerleyen zamanda doğacak olan ihtiyaçlara göre değiştirilebilir.

2-) "İçerik Kısmı" kullanıcıyı sıkmaması için elimizden geldigince filmin kısa türkçe özetinin ve imdb den alınmış ingilizce tanıtım yazısının bulunacağı kısım.

3-) "İndirme Kısmı" burada şuan 3 adet indirme şekli bulunmaktadır. Bunlar rapidshare - emule ve torrenttir. Kullandıgınız paylaşım programına uygun türe ait .txt dosyasını indirerek filmi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

4-) "RSS kısmı" eğerki rss reader kullanıyor iseniz her defasında acaba yeni birşey varmı sorusundan sizi kurtaracak olan rss adresimiz.

Etiketler: , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...