<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
bear gay, gay bondage


Blogu düzenli takip edenlerin çok yakından bildigi gibi birçok kez yeni fikirler aklıma getirip bir şekilde bunları sadece fikir aşamasında öteye geçiremedim. Bunlardan bir taneside birçok konuda bana sıkıntı yaratmış olan blogspottan taşınma idi. Neyseki en azından artık bir tane fikri hayata geçirmiş bulundum. 4-5 gün öncesinde www.icimdekiayi.com'a geçiş yaptım. Google'ın indexlemesi, yazıların aktarımı ve düzenlenmesi derken ancak buraya yazabiliyorum.

Henüz eski yazıların birçogu düzenlenmiş durumda degil. Zamanla bu kısımlarıda yavaş yavaş halledeceğim. Aynı şekilde yan menü, arkadaş linkleride...

RSS ile takip edenler son 2 günde readerlarına gelen uyarıdan siteden haberdar oldu :) bunun yanı sıra blogspottan özellikle taşınmamı gerektiren google organik kitleside bazı aramalar sonucu blogu buldu. Umarım bundan sonrası için iyi gelişmeler olur.

Not: Rss ile takip eden arkaşların herhangi bir adres değişimi yapmasına gerek yok..


Fikirleriniz'e her daim aç olduğumu belirtip sizi böyle alıyım;
Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...