<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$

Love! Valour! Compassion! izlemiş oldugum (kapagındanda anlaşılabilecegi üzre) sıcak filmlerden birisi. Filmin geçtigi mekanı gördügününde (egerki henüz izlemediyseniz) çogu kişi iç geçirmiştir. Yine günlük hayatın koşuşturmacsında filmi özetlemek yerine bunu çok iyi yaptıgını düşündügüm sevgili timmy nin blogundan alıntı yapıyorum...
---------------------------------------------------------------------
Yönetmen: Joe Mantello
Oyuncular: John Glover, John Benjamin Hickey, Jason Alexander
Dil: English US
Süre: 120 dk
Emule: ed2k

Bir Eşcinsel Aşk Filmleri Arşivinde "olmazsa olmaz!"lar vardır. LVC tam böyle bir eserdir. Aslı bir broadway oyununa dayanır. hem de ne oyun! 1994de ilk kez NY'da sahnelendi. başta Tony olmak üzere pek çok ödül aldı. Ardından filmi de geldi.6 arkadaşın yazları bir araya geldikleri sayfiye evi pek çok güzel hatıralara ve aşklara ev sahipliği yapmıştı. ev sahibi gay çift her zamanki misafirperverlikleri ile dostlarını karşılamışlardı. ama bu sefer içlerinden olgun John'un yanında ilk kez getirdiği genç ve ateşli aşkı Ramon, gurup için ayrı bir sınavın ortaya çıkmasına yetmişti. zor günlerin ardından John'un ikizi James'in gelişi ise adeta bahar ve aşkı guruba taşıdı. geleneksel olarak her yıl hazırladıkları sanat faaliyetinde bu yıl kuğu balesi başlarken, artık onlar 8 candan dost olmuşlardı.

göz atmak için... burası


Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...