<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$

Bear Music (bear artist) denildiğinde akla gelen belkide ilk isim Kendall. Çok kısa bir dönemde 60-70 arası ayı etkinliğinde sahne almış olan Kendall artık etkinliklerin vazgeçilmezi durumunda. Bu sene 7. albümü olan "Making Love to the Radio" her ne kadar önceki çalışmalarından bir kaç parçayı içeriyor olsa da en profesyoneli olarak görünüyor. Başlarda çok fazla eğlence unsuru içerdigi için göz ardı etmiş biride olsam Kendall'ı daha sonradan Nine incs Nails'ın Closer ve Tori Amos'un God adlı parçalarına yapmış oldugu coverlarını dinledikten sonra fikrimi değiştirmiştim. Son albümünün favorisi ve ilk klibi olan çalışması Bears'ı aşagıda izleyebilirsiniz. Kendallın eğlenceli yüzünü göreceginiz gibi eğlenceye devam etmek isterseniz buradan youtube taki tüm videolarına erişebilirsiniz. Resmi web sitesine şuradan ulaşabileceginiz gibi de, buradan da myspace'ine göz atabilirsiniz.Video görüntülenmez ise buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...