<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
deliayı bear gay blog

Bir süredir bazı nedenlerden dolayı yazamıyordum ve gelecek hafta şehir dışına çıkacak oldugum içinde bir süre daha yazamayacağım ama bu yazıyı yatmadan önce kesin yazmalıydım. Yerli ayı bloglarını okumak her daim beni mutlu etmiştir, burdan digerleri mutlu etmiyor anlamı çıkmasın ne olur ama sanırım ayı ayının yazısını torpilli bir şekilde seviyor :)

Bu akşam öğrendigim haber ile sevindirik oldugum sevgili "Deli Ayı" benimde çıkış noktam olan kusmaktan yola çıkarak blog dünyasına merhaba demiş. Ve bu merhabayı da çok güzel bir giriş ile yazıya dökmüş. Şimdiden yeni yazılarını dört gözle beklediğimi resimle anlatmaya çalıştım ama sanırım pek beceremedim, sevindirik oldum biraz aceleye geldi o nedenle.

Sevgili "Deli Ayı"nın bloguna yan tarafta bulunan yerli bloglar kısmında da ulaşılabilmesi için küçük bir resim koydum.

(Not: Yazı yazamamakla beraber bir süredir beyazlaşmış olan 2 flickr seçme resminide değiştirememiştim, bu vesile ile onları da değiştirmiş oldum. Yandaki reklamların neden resimli oldugunu anlamış degilim. Çok kötü duruyor, en kısa zamanda ilgilensem iyi olacak)

Etiketler: , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...