<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
Bundan önce blogta birkaç çalışmasına yer vermiş olduğumuz funfur.tv den Jonathan Robinson son ayı filmi olan James Bear ile karşımızda. Diğer çalışmalarını da severek izlemiş olsamda neden sadece funfur.tv nin kliplerine yer verdim diye hayıfladım kendimi.

Jonathan'ında çokca bahsettigi gibi filmde basit yapılar kullanılıyor. Şaşırtıcı efektler beklememek lazım. Toplanmış bir kaç ayıcığın biz eğleniyoruz, hadi bunları paylaşalım herkes eğlensin mantıgı da diyebiliriz ortadaki çalışmalara.

Filmde gizli ajanımız James Bear, londrayı kasıp kavurma planları kuran şeytani bir güce karşıdır. (abartttım resmen) Şeytani güçler tüm kıllı bireyleri kılsızlaştırmayı planlamaktadır. Sonrasında mı? Sanırım izlemek daha iyi olacak. Ayrıca bizim günlük hayatta kullanmış olduğumuz camiye yardım esprisinin bir ayıcığın barda elinde tuttuğu bir kutunun üzerine "kılsızlara yardım" şeklinde gösterildiği ve "ölümcül silahın" çıktıgı sahnede pek bir güldüm :) iyi seyirler...

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...