<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
(Yandaki kapağın orjinal görünümü için üzerine tıklayınız...)

Deric MC tarafından hazırlanmış olan WeBears nerede ise açıldığından bu yana takip ettiğim ve her yazısını zevkle okuduğum bir ayı blogu. Ancak iki yazısı arasında geçen zaman diliminin uzunluğu kestirilememekte şu dönemlerde. Bugün "BearCubs" adlı çıkartmış olduğu dijital ayı dergisinin 2. sayısının haberini yayınlayan webears'ın ilk duyurusundan bu yana dergimidir yoksa sadece zevk için hazırlanmış bir kapak mıdır hala anlamış değilim. Bu nedenledir ki ilk sayısının duyurusunda dergiyi içimdeki ayı sayfalarına taşımak istememiştim. Bu sayı ile taşınmış durumda.

Webears'ın diğer sevmiş olduğum özelliği ise her yazının ingilizce ve ispanyolca olmak üzere iki dilde yayınlanıyor olması.

BearCubs'ın bu sayısındaki kapak modeli youtube kulllanıcılarından en azından bir kaç ayı veya benzeri etiketler ile arama yapmış olanlarının "boston bear" kullanıcı adı ile tanıdıkları Mike olmuş, evet bazılarınızın onu sevmediğini biliyorum.. :) Tanımıyanlar ise buradan mike'ın youtube sayfasına ulaşabilir. Referans niyetinede en çok izlenen (~65.000 defa) videosunu yazının altına iliştirmek doğru olacaktır.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...