<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
bear mall bear site

İnternetip alıp başını gittiği şu dönemlerde hiç şüphe yok ki herhangi bir konuda en fazla içeriğe o konuya has hazırlanmış olan dizinlerden erişilmekte. Bu amaçla yola çıkmış olan "the bear mall" en büyük/geniş ayı dizini olma hedefinde, şuan için bir dizin adına fazla link barındırmıyor olsa da içerisindeki linklerle ziyaretçilerinin yüzünü güldüreceğe benziyor.

Sağlık, yemek, porno, kulüp, bar, emlak, cafe, etkinlik, eğlence ve benzeri birçok kategoride linkler bulunduran the bear mall görülmeye değer, ancak tabi bunun ülkemiz sınırlarında bu tarz oluşumlardan haberdar olmak isteyen birisi için pek kaynak niteliğinde olabileceğini söyleyemeyiz. Buda akla yazın geçmeyi planladığımız site ile ilgili yeni ve küçük kıvılcımlar getirmiyor değil...

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...