<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$
2008'e ne zaman girdik? Daha neler oluyor derken bearfilms erken bir atakla 2009 takvimini satışa sundu gün itibari ile. Üye özel fiyatı 7,96 $ olan "Bearfilms Bears and Cubs 2009 Calendar" 9,95$ a normal kullanıcıların erişiminde.

Tanındık simaların yer verildigi takvime buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sayfa altında aylara göre detaylı bir şekilde verilmiş olan modellerin sayfaları görülmeye değer sanırım.

Siteden Alıntı : "Why spend a whole year looking at photos of sunsets or beaches when you can enjoy 12 of the hottest BearFilms models on your 2009 calendar? The BearFilms Bear & Cub Calendar has just arrived and features our steamiest Bears, baring it all for you! No matter whether you like cubs, furry daddies or the big guys, you're sure to enjoy the whole 365 days. Each month features a different model with multiple photos and an inside look at what makes each guy go. As an introductory special, you can get the new 2009 Calendar until July 31st for just $9.95! We know it's early, but heck at that price, you can do your shopping for the year!"

Etiketler: , , , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...