<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$

Yaşam süzgecime takılanlar ve Pembe Gri başlığında yeni bir blog çalışmasından bahsetmiştim hatırlarsınız. Artık haberinin yapılmasının zamanıdır diye düşünerek bu yazıyı kendilerine azr ediyorum...

Bahsettigim gibi şu aralar fazla olmasa da bir dönem bolca GLBT kapsamındaki filmleri izledikten sonra bloga ekleyesim oluyordu. Ara ara dayanamayıp eklediklerimde oldu ( bear - ayı kapsamı dışında) ama eklemekle eklememek arasında gidiş gelişler yaşanarak gerçekleşti.

Bu yeni blog ile artık filmleri direkt olarak oraya eklemeyi düşünüyorum. Film tanıtımı, Fragmanı, DVD kapak ve stickerlerı ile düzenli bir şekilde güzel bir arşiv olacagına inanıyorum. Hatta bu inanışın yanı sıra sevgili Leadros'un da desteği ile blogu beraber çekip çekiştirecegiz.

Şöyle kısa bir site değerlendirmesi yapacak olursak;

1-) Şuan için filmlerin paylaşım şekilleri Emule ve Rapidshare şeklinde. Yan tarafta bulunan kategoriler kısmından istediğiniz paylaşım şekline tıklarsanız o paylaşım şekline göre filmler listelenecektir.

2-) Aynı şekilde fimleri anahtar kelimelere göre değil de türlerine göre sınıflamak daha iyi olacagından yan traftan. Dram, Romantik veya Komedi gibi kategorileri seçerek ilgili filmleri listeleyebilirsiniz.

3-) RSS Desteği bu blog içinde geçerli. Aşagıda görmüş oldugunuz ( evet büyük biraz ama hoş) RSS ikonuna tıklayarak RSS okuyucunuza ekleme yapabilirsiniz. Böylelikle acaba yeni birşey varmı diye düşünmenize gerek kalmadan yeni filmler eklendikçe size gönderim yapabiliriz.


Şimdiden iyi seyirler dilegiyle. Bunun yanı sıra vakit buldukça eklenen filmeri "içimdeki ayı" blogunun henüz karar verememişte olsam sağ veya soluna ekleyecegim. Böylelikle erişim daha iyi olacaktır.

Not: Ara ara bende ekleme yapabilirim diyen arkadaşlarımız var ise icimdeki_ayi@yahoo.com mail adresineme mail adreslerini göndermeleri yeterli olacaktır. Göndereceğimiz davet ile blogumuza ekleme yapabilirsiniz. Pek olmaz, hani kırk yılda bir belki eklerim dahi derseniz kapımız sonuna kadar açıktır...

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...