<$

Flickr Seçmeleri

  • Matteo 06
  • Sleep
  • Darkroom & Backroom

  • Roger
  • E. E.
  • Dannial
- <$İçimdeki Ayıfont>

<$

Bazen arada kaçan şeyler olabilecegi ihtimali ile "bakalım ne olmuş" şeklinde bir seriye başladım. Bir süredir de sitenin hangi gün hangi zaman diliminde ziyaret edildigini gözlemledigim için aralarında en düşük orana sahip olan perşembeyi ise en ideal gün olarak seçtim. Eger haftalık yapmayı becerebilirsem, olup bitenin bir raporu niteliğinde bir yazı olabilir ama zaman ne gösterir bilemiyorum. Zira başlayıpta devamını getiremediğim 3-4 seri var sanırım. Neyse, bakalım ne olmuş...

Son bir hafta içerisinde ilk olarak kendall ile tanışmış, albümüne kulak vermişiz. Ardından eşcinseller üzerine olan şiddetin raporunu inceleyip seks işçileri oturumuna katılmışız. Çok yoruldugumuzdan olsa gerek dinlenmemiz gerekmiş ama dinlenirken okuduğumuz beargi 26. sayı ile bearparty 2. sayı ile kendimize gelmişiz.

15 kişi RSS desteğinden yararlanırken bu hafta en fazla okunan yazı Leather Subculture olmuş. 16 dakika 20 saniye ortalama görüntüleme ile istanbul ayı haftasonu yazısı ise en fazla zaman geçirilen yazı olmuş. Bloga arama yolu ile ulaşanların en fazla kullandıkları üç kelime "sex" "gay bear" ve "murathan mungan" olmuş. Bloga en fazla ziyaretçi gönderen ise % 20,80 oranla blogcatalog.com olmuş.

Bunların yanı sıra glbt-movies ismi ile açtıgımız bloga rapidshare ve emule sunumlu toplamda 20 farklı eşcinsel temalı (gay themed) film girişi yapmışız. Bunlar; Rock Haven (2007) / Threesome (1994) / Bangkok Love Story (2007) / Maximum Performance: The Man's Guide to Erection & Potency / Presque Rien (2000) / Soldier's Girl (2003) / Head On (1998) / Cachorro - BearCub (2004) / Beautiful Thing (1996) / Almost Normal (2005) / À Cause D'Un Garçon (2002) / A Home At The End Of The World (2004) / Priest (1994) / Latter Days (2003) / The Birdcage (1996) / Breaking the Surface (1997) / 200 American (2003) / Eating Out (2004) / Brokeback Mountain (2005) / Circuit (2001)

Diger bir yanda blogun yan tarafından bulunan dergi sunumlarına daha rahat erişilebilinmesi için bunları "dergi - magazine" başlıgı altında seçilebilir menü şeklinde degiştirdim. Şuda olsa daha iyi olurmuş veya şu olmasa daha iyi olurmuş dediginiz her konu için aşagıdaki PENÇELE kısmını kullanıp bildirmeniz yeterli olacaktır... veya iletişim için icimdeki_ayi@yahoo.com mail adresimi kullanabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorumlar Ana Siteye Aktarılmış ve Kapatılmıştır www.icimdekiayi.com
Eşcinsel Temalı Filmler, Eşcinsel Film, Gay Film

Arşİv

Sİnema Üzerİne

Müzİk Üzerİne

Duyuru & Haber

Bear Art

Reklamlar ve AyIlar

Maİl Bİldİrİmİ

Mail Bildirimi Ne Demek?

FeedBurner tarafından saglanan bu hizmet ile blogta yayınlanan her yeni yazıyı anında mailinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gerek yukarıdaki kutucuga mail adresinizi yazıp "Ekle Beni" dedikten sonra açılan küçük pencerede güvenlik kodunu dogru şekilde girmeniz ve onaylamanız.
KAPAT
Rss Ne İşe Yarar?

RSS Reader'ınız ile siteye eklenen yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Her seferinde siteyi kontrol etmekten kurtaracak olan bu özellik için herhangi bir program kullanmıyorsanız. Tavsiyemiz web tabanlı olan Google Reader'dır. RSS hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
KAPAT

YERLİ BLOGLAR

~gaykedi~ DİAGONEL Fenasi Kerim Draga - Bloglandım GLBT Filmler - Timmy Deli AYI Deli Saçması NaKHaR Kedi Ayu TatlıDillim Eşcinsel Sayıklamalar

YABANCI BLOGLAR

WOOF! - Per una Cultura degli Orsi BearMythology’s Weblog Chubarama Ursulalala

Bağlantılar

İçİmdekİ Sesler

Kimdir , Nedir İÇİMDEKİ AYI : Yakında yazılacaktır...